Marvel RPG Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel RPG Türkiye

Marvel RPG Türkiye Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Haydi burada tanışalım

4 posters
YazarMesaj
gs_4ever
Karakter Seçilmemiş

Karakter Özellikleri
Level:
Exp.:
Haydi burada tanışalım Left_bar_bleue0/0Haydi burada tanışalım Empty_bar_bleue  (0/0)
Taraf:

Haydi burada tanışalım Empty
MesajKonu: Haydi burada tanışalım   Haydi burada tanışalım Icon_minitime23/2/2008, 5:03 am

slm millet ben ilker izmirliyim tornado <<adminin>< arkadaşıyım site gzl ama üye bulmalı umarım kaliteli bir site olur çok tuta kıvanç başarılar dilerim kardeşim cheers

En son Tornado tarafından 23/2/2008, 10:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
spidermanunlimited
Spider-Man

Karakter Özellikleri
Level: 1
Exp.:
Haydi burada tanışalım Left_bar_bleue0/10Haydi burada tanışalım Empty_bar_bleue  (0/10)
Taraf: İyi

MesajKonu: Geri: Haydi burada tanışalım   Haydi burada tanışalım Icon_minitime23/2/2008, 7:55 am

Ben de Şevki,başka bi'sitede tanıştım Kıvanç'la bu siteye de hemen geldim güzel olacağa benziyor.
Tornado
Thor (Admin)
Tornado

Karakter Özellikleri
Level: 2
Exp.:
Haydi burada tanışalım Left_bar_bleue0/20Haydi burada tanışalım Empty_bar_bleue  (0/20)

MesajKonu: Geri: Haydi burada tanışalım   Haydi burada tanışalım Icon_minitime23/2/2008, 10:44 am

Şevki abi bu sitede üyeler coşsun çok zevkli oluyor gerçekten kopamazsın (deneyim konuşuyor) lol!

Ayrıca Ben de Kıvanç siteyi kuran kişilik 15 yaşındayım yarışmamıza İzmit'ten katılıyorum Rolling Eyes
http://www.pokemonturkiye.net
pisi
Hulk
pisi

Karakter Özellikleri
Exp.:
Haydi burada tanışalım Left_bar_bleue10/20Haydi burada tanışalım Empty_bar_bleue  (10/20)
Taraf: Kötü

MesajKonu: Geri: Haydi burada tanışalım   Haydi burada tanışalım Icon_minitime27/2/2008, 4:40 am

bnde batur yaş 14
http://ps2opat.ps.funpic.de/smf/
sitesinden pokemon rpgnizi ordan da bu siteyi buldum
Wink
Tornado
Thor (Admin)
Tornado

Karakter Özellikleri
Exp.:
Haydi burada tanışalım Left_bar_bleue0/20Haydi burada tanışalım Empty_bar_bleue  (0/20)

MesajKonu: Geri: Haydi burada tanışalım   Haydi burada tanışalım Icon_minitime27/2/2008, 1:31 pm

Ooo DigiWorld'den geliyoruz hoşgeldin cheers
http://www.pokemonturkiye.net
pisi
Hulk
pisi

Karakter Özellikleri
Exp.:
Haydi burada tanışalım Left_bar_bleue10/20Haydi burada tanışalım Empty_bar_bleue  (10/20)
Taraf: Kötü

MesajKonu: Geri: Haydi burada tanışalım   Haydi burada tanışalım Icon_minitime28/2/2008, 6:03 am

afro hoşbulduk lol!
gs_4ever
Karakter Seçilmemiş

Karakter Özellikleri
Level:
Exp.:
Haydi burada tanışalım Left_bar_bleue0/0Haydi burada tanışalım Empty_bar_bleue  (0/0)
Taraf:

MesajKonu: Geri: Haydi burada tanışalım   Haydi burada tanışalım Icon_minitime20/3/2008, 1:01 pm

h.g. digiworlden gelen arkadaş digiworldeyken işsim neydi belki hatırlarım Very Happy

Haydi burada tanışalım
1 sayfadaki 1 sayfası