Marvel RPG Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel RPG Türkiye

Marvel RPG Türkiye Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rp Yaparken Dikkat Edecekleriniz (ÖNEMLİ!)

YazarMesaj
Tornado
Thor (Admin)
Tornado

Karakter Özellikleri
Level: 2
Exp.:
Rp Yaparken Dikkat Edecekleriniz (ÖNEMLİ!) Left_bar_bleue0/20Rp Yaparken Dikkat Edecekleriniz (ÖNEMLİ!) Empty_bar_bleue  (0/20)
Taraf: İyi

Rp Yaparken Dikkat Edecekleriniz (ÖNEMLİ!) Empty
MesajKonu: Rp Yaparken Dikkat Edecekleriniz (ÖNEMLİ!)   Rp Yaparken Dikkat Edecekleriniz (ÖNEMLİ!) Icon_minitime23/2/2008, 1:41 pm

Sakın bunları okumadan RP YAPMAYIN!!!!!

1) Rp'niz sadece sizi ilgilendirir diğer üyelerin yapacaklarını veya gördükleri etkiyi yazamazsınız. Bunlar adminler ve diğer yetkililer belirler.

2) Rp yaparken "geziyorum, bankaya gidrim soyuyorum,..." gibi cümleler yazmayın en az 3 cümleli, yani ortalama uzunlukta ve detaylı olsun.

3) Rp yaparken admin ve diğer yetkililerin kararına karşı çıkıp bunun üzerinde durmayın yaptığınız rp'yi biz belirliyoruz.

4) Rp yaparken ve özellikle de karşılaşmalarda yaptığınız şeyleri çok fazla uzatmayın karşındakinize de birşeyler yapabilme imkanı bırakın.

5) Rp nedir ben bunları bilmiyordum falan demeyin Rp'nin ne olduğunu açıklayan konumuz ve bu konu, yani yapmanız gerekenler konusu, mevcut.

6) En önemlisi de burda yazanları ilk defa ihlal ettiğinizde belki bir şey yapmayız ama ne kadar uyarsak da tekrarlarsanız kesinlikle sonuç süreli, yine ders almamışsanız süresiz bandır. Sakın bize kızmayın konularımız mevcut ve sizi uyarmışızdır.

Saygılar ve İyi oyunlar...
http://www.pokemonturkiye.net

Rp Yaparken Dikkat Edecekleriniz (ÖNEMLİ!)
1 sayfadaki 1 sayfası