Marvel RPG Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel RPG Türkiye

Marvel RPG Türkiye Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Antlaşmalar Hakkında!

YazarMesaj
Tornado
Thor (Admin)
Tornado

Karakter Özellikleri
Level: 2
Exp.:
Antlaşmalar Hakkında! Left_bar_bleue0/20Antlaşmalar Hakkında! Empty_bar_bleue  (0/20)
Taraf: İyi

Antlaşmalar Hakkında! Empty
MesajKonu: Antlaşmalar Hakkında!   Antlaşmalar Hakkında! Icon_minitime4/3/2008, 1:47 pm

Antlaşma Nedir?
Antlaşmalar, 2 ya da daha fazla karakterler ya da İttifak ve Çeteler arasında yapılır.
Antlaşmalarda bir taraf diğerine birşey için teklifte bulunur, karşı taraf kabul eder ya da kendi de karşılık isteyerek orta yol bulunur. (Tabi isterlerse taraflardan biri antlaşma imzalanmadan çekilebilir.)

Örneğin;
Örneğin ben Galactus ile bir antlaşma yapmak istiyorum. "Her kazandığım para senin olsun ama bana saldırma" gibi. Ama Galactus diyor ki "Kazandığın Exp'ler de benim olursa 10 hafta boyunca sana saldırmam, hatta korurum" Ben de beğenmiyorum " 10 hafta çok, 7 hafta olsun" "8 haftadan aşağı olursa kabul etmem" "Tamam kabul 8 hafta"

Bu şekilde ortak bir karara varılır, bir de şahit olarak bir admin ya da moderatör tutulur. Böylece "süresi varsa" verilen süre içerisine kadar antlaşma yürürlükte kalır.

Tabi antlaşmadan bir süre sonra taraflardan biri ya da bir kaçı antlaşmayı iptal edebilir. Ama şöyle birşey var ki, Antlaşma'yı imzalatan kişi veya kişiler antlaşmayı direk iptal edebilir ama Antlaşma'yı imzalayan taraf, yani karşı taraf imzalatan tarafa belirli birşey vermesi gerekir. (Exp, Para, Item, vs.)

----
Bu kadar anlatma anlaşılır bence ama yine sorunuz varsa bu bölüme konu açarak belirtebilirsiniz ya da bana özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz.

İyi Oyunlar....
http://www.pokemonturkiye.net

Antlaşmalar Hakkında!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-